Overslaan en naar de inhoud gaan

Tentoonstelling ‘De school van toen’ loopt van 15 tot 18 september 2017

De Heemkundige Kring Glabbeek viert dit jaar hun 25-jarig bestaan en organiseert in dit jubileumjaar een heuse tentoonstelling over de geschiedenis van het onderwijs in ons dorp van vrijdag 15 tot maandag 18 september 2017 in GC De Roos Glabbeek. Op vrijdag 15 september om 20u wordt de tentoonstelling officieel geopend. De tentoonstelling omvat allerlei les –en schoolmateriaal, aangevuld met klasfoto’s, foto’s van onderwijzend personeel, … doorheen de jaren in onze gemeente. Er wordt een klaslokaal ingericht in de stijl van 50 à 60 jaar geleden. De tentoonstelling is toegankelijk voor alle inwoners en geïnteresseerden. En ook de leerlingen van de tweede en derde graad van de drie scholen in onze gemeente zullen de tentoonstelling bezoeken.